Klausykitės nuostabaus pasaulio

Vaikai tiek daug visko atranda, kai yra padrąsinami, pasitikintys savimi ir laimingi. Ir jūs atveriate vaikams didesnes galimybes, padėdami geriau girdėti.

Vaikai ir klausos sutrikimas

klausos aparatai vaikams Vaikams skirti produktai ir programos skirti kuo geriau pagerinti vaikų klausą. Jeigu jūsų vaikui diagnozuotas klausos sutrikimas arba jūs matote, kad yra klausos problema, svarbu kuo greičiau kreiptis pagalbos į specialistus. Atlikti tyrimai rodo, kad kuo anksčiau pradėjus teikti pagalbą galima pagerinti kalbos vystymąsi, padidinti išsimokslinimo lygį ir praplėsti gyvenimo galimybes.

  • Kalbos vystymasis.  Švarūs ir tikslūs klausymo garsai yra kaip raktas kalbos vystymuisi. Kai vaikai visa dieną girdi pilnavertiškai, jie geriau supranta kalbą ir aplinkinį pasaulį.
  • Socialinis vystymasis. Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau kai vaikai gali geriau girdėti, jiems lengviau susirasti draugų ir būti grupės nariu.
  • Skirtingas amžius turi skirtingus klausymo poreikius. Pirmasis kūdikių ir mažų vaikų tikslas yra girdėti ir sudaryti sąlygas, kad girdėtų kuo daugiau aplinkos garsų. Bet kai vaikai pradeda lankyti mokyklą, svarbiausia yra triukšmų valdymas ir kryptingumo nustatymas. Klausos aparatų funkcijos pritaikomos visiems vaikų amžiaus etapams. Jūsų klausos specialistas parinks tinkamiausias savybes jūsų vaikui.
  • Klausos sutrikimas ir mokykla. Vaikai mokosi geriau, kai jie gali gerai girdėti mokytoją. Daugumoje mokyklų pageidaujama, kad vaikai naudotų FM sistemas. Mokytojas nešioja mažą mikrofoną, o imtuvas yra prie vaikų klausos aparatų. Todėl vaikai triukšmingoje aplinkoje gali girdėti viską, ką kalba mokytojas.
  • Darbas su klausos specialistu. Klausos specialistas yra jūsų partneris ir vedlys jūsų vaikų klausymo kelyje. Jis gali suteikti pagrindinę informaciją ir rekomendacijas, ko labiausiai reikia jūsų vaikui.

Klausos aparatai nėra tik klausos aparatai, nes tai nėra tik ausys. Jie sukurti pagrįstais įrodymais – kiekviena inovacija įrodo, kad sukurta technologinė naujovė suteikia geresnę klausymo patirtį mūsų pacientams. Jūsų vaikui tai užtikrina naują kokybę, tokią kaip intelektualią technologiją, skirtą atpažinti ir sustiprinti svarbius garsus, pavyzdžiui, kalbos garsus.

Automatinio švilpimo kontrolė

Aukščiausios technologijos visapusiška automatinio švilpimo reguliavimo sistema.

Kalbos optimizavimas

Patentuota kelių segmentų kompresijos struktūra užtikrina kalbos aiškumą ir bendrą komfortą.

Ramybė

Sumažina bendrus foninius triukšmus, tuo pačiu metu užtikrinant gerą kalbos girdėjimą.

Vėjas

Triukšmų slopinimo algoritmas, užtikrinantis komfortą vėjuje.

Apsauginis sluoksnis

Specialus apsauginis sluoksnis suteikia aparatams ypatingą apsaugą nuo drėgmės ir prakaito bei dulkių.

Spalvingi įdėklai

Daugumai vaikų, ypatingai ankstyvajame amžiuje, taikomi užausiniai klausos aparatai. Kadangi maži vaikai greitai auga, jiems maždaug du kartus per metus reikia daryti individualius įdėklus. Dauguma vaikų mėgsta spalvingus individualius įdėklus.

Vaikams gali būti taikomi Rexton Mosaic technologijos klausos aparatai.