Cochlear™ Osia® sistema

JAU GREITAI*

Cochlear Osia sistema gali padėti Jums geriausiai girdėti net triukšmingose ​​situacijose, kuriose gerai girdėti paprastai kyla daugiausiai sunkumų.

Gamintojas: Cochlear™

Osia sistema susideda iš dviejų dalių: implanto ir perdavėjo (dalis, kuri sukuria vibraciją), kurie sriegiasi po oda, ir garso procesoriaus, tvirtinamo išorėje.

Osia implantas ir Osia 2® garso procesorius veikdami kartu pagerina klausos patirtį. Tai galingas, ilgalaikis klausos sprendimas su naujoviškomis technologijomis, kurios tiks Jums ir Jūsų gyvenimo būdui.

Sužinokite daugiau apie Osia sistemą ir galimybes panaudoti savo klausą.

Nuo to momento, kai užsidėjau Osia, vėl girdėjau 360 laipsnių kampu – to negirdėjau 23 metus. Tai buvo labai emocinga patirtis, nes iki tol nesupratau, ko man trūksta.

– Doug, Osia® naudotojas

Osia® implantas

Sukurtas dirbti darnoje su Jūsų kūnu tam, kad girdėti ir bendrauti būtų dar lengviau.

Dar modernesnis ir inovatyvesnis klausos implantas.

Osia OSI200 dedamas po oda ir veikia aplenkdamas pažeistas išorinės ir vidurinės ausies vietas, perduodamas garsą tiesiai į vidinę ausį. Implantas tvirtinamas prie BI300, naujausio Cochlear titano implanto su TiOblast™ paviršiaus technologija. Implantas sukurtas taip, kad skatintų greitesnę ir stipresnę integraciją į kaulą (per natūralų procesą, žinomą kaip osseointegracija).

Piezo Power™ technologija

Osia sistemos Piezo Power™ keitiklis (vibruojanti dalis) sukurtas taip, kad išsiplėstų ir susitrauktų, ir siųstų galingą garso vibraciją tiesiai į Jūsų vidinę ausį. Šis keitiklis nejuda tarp vidinių implanto dalių, todėl ilgainiui užtikrinamas patikimas ir pastovus klausos veikimas.2

Galia išgirsti daugiau

Galingas keitiklis gali padėti tiems, kurių klausa yra iki 55 dB. Tai reiškia, kad tai gali padėti išspręsti įvairius klausos praradimo lygius ir padėti Jums girdėti dabar, taip pat ir jei laikui bėgantklausa pablogės.

Žymus klausos pagerėjimas

Cochlear atliko pirmosios kartos Osia sistemos bandymus keliose pasaulio klinikose. Po vienerių metų žmonių, kurie gavo naują technologiją, klausa žymiai pagerėjo net ir triukšmingoje aplinkoje.1

Sukurta saugiam MRT

Osia sistema suteikia lengvesnę prieigą prie MRT nuskaitymo esant 1.5 T be operacijos ir lankstumą, atliekant MRT esant 3.0 T.

Osia® garso procesorius

Nepriekaištingai plonas Osia 2 garso procesorius yra diskretiškas, lengvas ir patogus nešioti.

Osia sietemos garso procesoriaus korpuso dangteliai yra penkių skirtingų spalvų, todėl galite keisti spalvą pagal savo pageidavimus ir nuotaiką.

Spalvų pasirinkimas:

Daug funkcijų, skirtų Jūsų klausos gerinimui

SmartSound® iQ technologija

Sukurta taip, kad atkartotų natūralią klausą, fiksuojant garsą ir automatiškai prisitaikant prie Jūsų aplinkos.

Sukurta iPhone

Perduokite garsą iš Apple® įrenginio tiesiai į Osia 2 garso procesorių ir mėgaukitės muzika, filmais, TV laidomis, telefono skambučiais – net ir Facetime® skambučiu.

Belaidis ryšys

Pagerinkite savo klausos patirtį, siųsdami garsą į garso procesorių su mūsų „True Wireless™“ priedus.

Dvigubi mikrofonai

Du sinchronizuoti mikrofonai padeda filtruoti foninį triukšmą.

„Osia Smart App“

Valdykite ir reguliuokite garso procesoriaus nustatymus, stebėkite klausos informaciją ir baterijos lygį, naudodami suderinamą Apple® arba Android™ įrenginį.

Surask mano procesorių

Raskite ne vietoje pamestą arba pamestą „Osia 2“ garso procesorių, naudodami šią funkciją „Osia Smart App“.

Duomenų registravimas

Jūsų audiologas gali analizuoti išsamią garso procesoriaus naudojimo informaciją.

Saugos funkcijos

Atsparus dulkėms ir drėgmei ir išbandytas kritimui daugiau nei dviejų metrų aukštyje.3

Osia® suderinamumas su išmaniaisiais telefonais

Lengvai valdykite savo klausą arba transliuokite garsą tiesiai į Osia® garso procesorių – visa tai tiesiai iš išmaniojo telefono!

Srautinis perdavimas. Taip lengva, kaip turėtų būti.

Osia System turi tiesioginę Made for iPhone technologiją, todėl galite transliuoti garsą tiesiai iš suderinamo Apple® įrenginio, nereikalaujant jokių priedų prie garso procesoriaus.

Lengvai transliuokite muziką, pramogas, GPS nuorodas arba skambinkite iš savo Osia garso procesoriaus.

Ką daryti, jei neturiu suderinamo Apple įrenginio?

Android™ ir kiti išmaniųjų telefonų naudotojai gali transliuoti garsą tiesiai į Osia 2 garso procesorių, naudodami mūsų True Wireless™ telefono priedą.

Osia® Smart App – valdymas išmaniuoju telefonu

Osia Smart App leidžia valdyti klausos patirtį tiesiai iš suderinamo iPhone, Apple Watch arba Android išmaniojo telefono.

Naudodami Osia Smart App galite:

  • reguliuoti garsumą, aukštus ir žemuosius dažnius;
  • gauti pagalbos;
  • išmokti naudingų patarimų;
  • patikrinti akumuliatoriaus būseną;
  • peržiūrėti asmeninę klausos informaciją;
  • rasti pamestą garso procesorių.

Atsisiųskite programėlę nemokamai iš Apple App Store arba Google Play parduotuvės.

Domina?
Susisiekite su mumis!

* Sekite naujienas Facebook paskyroje ( Cochlear Lietuva) arba puslapyje.

Šaltiniai:

  1. Osia System naudotojai pastebimai pagerino gebėjimą suprasti kalbą tylioje ir triukšmingoje aplinkoje.

     2. Visą gyvenimą trunkantys bandymai rodo, kad „Piezo Power“ technologija užtikrina galingą ir pastovų veikimą laikui bėgant.

     3. Mylanus EAM, Hua H, Wigren S, et al. Multicenter Clinical Investigation of a New Active Osseointegrated Steady-State Implant System. Otol Neurotol. 2020;41(9):1249-1257.

Patvirtinimas

Dėl klausos gydymo kreipkitės į savo sveikatos specialistą. Rezultatai gali skirtis, o jūsų sveikatos specialistas nurodys veiksnius, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Ne visais gaminiais prekiaujama visose šalyse. Dėl informacijos apie gaminius kreipkitės į vietinį „Cochlear“ atstovą.

Išsamesnės informacijos, atsargumo priemonių ir įspėjimų ieškokite naudojimo instrukcijose.

Pateikiamos nuomonės yra asmeninės. Jei norite sužinoti, ar „Cochlear“ technologija tinka jums, kreipkitės į savo sveikatos specialistą.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Nucleus 6“ ir „Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus Kanso“ garso procesorius su „Aqua+“ yra atsparus dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su LR44 šarminėmis arba nikelio-metalo hidrido vienkartinėmis baterijomis. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Baha 5“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Baha 5“ garso procesoriai tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesoriai tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 S“ garso procesorius tinka naudoti su „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 SE“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Smart App“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

Daugiau informacijos apie „Cochlear“ garso procesorių suderinamumą su „True Wireless“ įrenginiais rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear, „Hear now“. „And always“, „Nucleus“, „Kanso“, „Baha“, „Osia“, elipsės formos logotipas ir ženklai su ® arba ™ simboliu visais atvejais yra „Cochlear“ įmonių grupės prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai (jei nenurodoma kitaip).

Daugiau informacijos apie garso procesorius, implantus, operacines sistemas ir įrenginius, kurie yra suderinami su „Cochlear“ priežiūros nuotoliniu būdu paslaugomis, rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility