Prekių pristatymas

Prekes pristatomos Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Nemokamas pristatymas nuo 100 €

DPD kurjeris 4 €

DPD kurjeris siuntą Jums pristatys į namus, biurą ar bet kokiu kitu, Jūsų pasirinktu, adresu  per 1-3 dienas po užsakymo patvirtinimo. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute arba el. paštu

Omniva paštomatas 3 €

Siuntinys į paštomatą atkeliauja per 1–5 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo.  Nurodytų telefonu gausite SMS žinutę, kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas, ir saugojimo terminas.

 

Prekių grąžinimas

Norėdamas grąžinti nekokybišką ar kokybišką prekę, Pirkėjas per 14 dienų nuo prekės gavimo, turi susisiekti su Pardavėju ir elektroninio pašto adresu info@laudata.lt ir pateikti aiškų pareiškimą dėl prekių grąžinimo, bei nurodyti savo vardą ir pavardę arba pavadinimą, adresą, telefono numerį, prekių pirkimo datą, norimų grąžinti prekių pavadinimą ir kiekį. Higienos prekių Pirkėjas grąžinti negali.

Grąžinant prekes Pardavėjui, būtina laikytis šių sąlygų:

  •  grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  •  prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  •  prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
  • grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Atsisakydamas sutarties (grąžindamas prekes), Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie grąžinimą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui.

Prekės pakeičiamos arba už jas sumokėti pinigai Pirkėjui į jo sąskaitą grąžinami ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės grąžinimo dienos.

Pardavėjas gali negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šioje Taisyklių dalyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.