Pritaikytas telefonams „iPhone“ ir “Android™”.

Gamintojas: Cochlear

Tiesioginis garso transliavimas ir valdymas, naudojant pirmąją pasaulyje programą išmaniesiems telefonams.

Su Nucleus® 7 garso procesoriumi jūs galite kontroliuoti savo girdėjimą per išmaniuosius telefonus, taip pat prisijungti prie naujausių technologijų. Tai iki šiol nebuvo įmanoma atlikti.

Prisijunkite prie savo pasaulio kaip niekada anksčiau

Su Nucleus 7 garso procesoriumi jūs galite tiesiogiai valdyti telefono skambučius, žiūrėti video įrašus, klausytis muzikos. Tam reikalingas tinkamas mobilusis telefonas. Taip pat galite mėgautis šiomis funkcijomis, naudodami bet kokį prietaisą, turintį „Bluetooth” jungtį ir bevielį Cochlear telefono įrenginį.

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!

Valdymas tiesiog rankoje!

Pirmą kartą istorijoje jūs galite su Nucleus Smart App programėle patys tiesiogiai stebėti ir pakeisti girdėjimo programų nustatymus ir parametrus, matyti informaciją apie procesoriaus naudojimą. Netgi galite nustatyti vietą, kur yra jūsų pamestas arba paliktas garso procesorius.

360 laipsnių garso kontrolė

Nucleus 7 garso procesoriaus savybes lemia technologija „SmartSound® iQ“ su „SCAN“ algoritmu. Todėl pats procesorius priima šimtus sprendimų, kad jūs kuo geriau girdėtumėte kiekvieną dieną.

Dvigubo mikrofono technologija padeda išskirti ir išfiltruoti aplinkos garsus, kad kalba būtų kuo aiškesnė. Ypatingai, kai esate triukšme.

Papildoma valdymo funkcija „ForwardFocus“ skirta tik Nucleus 7 procesoriui. „ForwardFocus“ slopina triukšmą, kuris sklinda iš už jūsų. Todėl galite lengviau mėgautis pokalbiais akis į akį.

Mažas, lengvas, patogus

Nucleus 7 garso procesorius yra pats mažiausias ir lengviausias, komfortiškai nešiojamas už ausies tvirtinimas garso procesorius. Nucleus 7 procesoriaus baterijos veikimo laikas iki 50% ilgesnis nei ankstesniuose modeliuose.

Galima naudoti dviejų režimų sprendimą. Tai naudojama, kai vienoje ausyje yra klausos aparatas, o kitoje – kochlearinis implantas. „Cochlear“ ir „Resound“ siūlo išmanų dviejų režimų klausos stiprinimo sprendimą, kuris suteikia galimybę vienu metu transliuoti į abi ausis – į Nucleus 7 procesorių ir “Resound” klausos aparatą. Jie derinami su „Apple“ arba „Android“ įrenginiais.

Su specialia vandens apsauga galima maudytis, plaukioti, nardyti. Jokių apribojimų gyvenime!

Nucleus 7 garso procesorius ir Cochlear bevieliai priedai

Naudodami Cochlear Nucleus 7 garso procesorių nepriklausomai nuo amžiaus galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear bevielis mini mikrofonas

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Taip nepriklausomai nuo situacijos galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su „Bluetooth“ suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.