Pritaikytas telefonams Apple ir Android.

Gamintojas: Cochlear™

Tiesioginis garso transliavimas ir valdymas, naudojant pirmąją pasaulyje programą išmaniesiems telefonams.

Su Nucleus® 7 garso procesoriumi jūs galite kontroliuoti savo girdėjimą per išmaniuosius telefonus, taip pat prisijungti prie naujausių technologijų. Tai iki šiol nebuvo įmanoma atlikti.

Prisijunkite prie savo pasaulio kaip niekada anksčiau

Su Nucleus® 7 garso procesoriumi jūs galite tiesiogiai valdyti telefono skambučius, žiūrėti video įrašus, klausytis muzikos. Tam reikalingas tinkamas mobilusis telefonas. Taip pat galite mėgautis šiomis funkcijomis, naudodami bet kokį prietaisą, turintį Bluetooth jungtį ir bevielį Cochlear telefono įrenginį.

Atsisiųskite Nucleus 7 lankstinuką (PDF 2,84 mb)

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!

Valdymas tiesiog rankoje!

Pirmą kartą istorijoje jūs galite su Nucleus® Smart App programėle patys tiesiogiai stebėti ir pakeisti girdėjimo programų nustatymus ir parametrus, matyti informaciją apie procesoriaus naudojimą. Netgi galite nustatyti vietą, kur yra jūsų pamestas arba paliktas garso procesorius.

360 laipsnių garso kontrolė

Nucleus® 7 garso procesoriaus savybes lemia technologija SmartSound® iQ su SCAN algoritmu. Todėl pats procesorius priima šimtus sprendimų, kad jūs kuo geriau girdėtumėte kiekvieną dieną.

Dvigubo mikrofono technologija padeda išskirti ir išfiltruoti aplinkos garsus, kad kalba būtų kuo aiškesnė. Ypatingai, kai esate triukšme.

Papildoma valdymo funkcija ForwardFocus skirta tik Nucleus® 7 procesoriui. ForwardFocus slopina triukšmą, kuris sklinda iš už jūsų. Todėl galite lengviau mėgautis pokalbiais akis į akį.

Mažas, lengvas, patogus

Nucleus® 7 garso procesorius yra pats mažiausias ir lengviausias, komfortiškai nešiojamas už ausies tvirtinimas garso procesorius. Nucleus® 7 procesoriaus baterijos veikimo laikas iki 50% ilgesnis nei ankstesniuose modeliuose.

Galima naudoti dviejų režimų sprendimą. Tai naudojama, kai vienoje ausyje yra klausos aparatas, o kitoje – kochlearinis implantas. Cochlear™ ir ReSound™ siūlo išmanų dviejų režimų klausos stiprinimo sprendimą, kuris suteikia galimybę vienu metu transliuoti į abi ausis – į Nucleus® 7 procesorių ir ReSound klausos aparatą. Jie derinami su Apple arba Android įrenginiais.

Su specialia vandens apsauga galima maudytis, plaukioti, nardyti. Jokių apribojimų gyvenime!

Nucleus® 7 garso procesorius ir Cochlear™ bevieliai priedai

Naudodami Cochlear™ Nucleus® 7 garso procesorių, nepriklausomai nuo amžiaus, galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear™ bevielis mini mikrofonas 2+

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear™ bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Taip, nepriklausomai nuo situacijos, galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear™ bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear™ bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su Bluetooth suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear™ bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear™ bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.

Patvirtinimas

Dėl klausos gydymo kreipkitės į savo sveikatos specialistą. Rezultatai gali skirtis, o jūsų sveikatos specialistas nurodys veiksnius, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Ne visais gaminiais prekiaujama visose šalyse. Dėl informacijos apie gaminius kreipkitės į vietinį „Cochlear“ atstovą.

Išsamesnės informacijos, atsargumo priemonių ir įspėjimų ieškokite naudojimo instrukcijose.

Pateikiamos nuomonės yra asmeninės. Jei norite sužinoti, ar „Cochlear“ technologija tinka jums, kreipkitės į savo sveikatos specialistą.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Nucleus 6“ ir „Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus Kanso“ garso procesorius su „Aqua+“ yra atsparus dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su LR44 šarminėmis arba nikelio-metalo hidrido vienkartinėmis baterijomis. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Baha 5“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Baha 5“ garso procesoriai tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesoriai tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 S“ garso procesorius tinka naudoti su „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 SE“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Smart App“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

Daugiau informacijos apie „Cochlear“ garso procesorių suderinamumą su „True Wireless“ įrenginiais rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear, „Hear now“. „And always“, „Nucleus“, „Kanso“, „Baha“, „Osia“, elipsės formos logotipas ir ženklai su ® arba ™ simboliu visais atvejais yra „Cochlear“ įmonių grupės prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai (jei nenurodoma kitaip).

Daugiau informacijos apie garso procesorius, implantus, operacines sistemas ir įrenginius, kurie yra suderinami su „Cochlear“ priežiūros nuotoliniu būdu paslaugomis, rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility