Paslėptas Kanso®. Atrastas girdėjimo džiaugsmas.

Gamintojas: Cochlear

Cochlear™ Nucleus® Kanso® garso procesorius yra mažas, paprastas, diskretiškas procesorius su visomis geriausiomis girdėjimą užtikrinančiomis technologijomis.

Kanso® yra diskretiškas.

Cochlear™ Nucleus® Kanso® garso procesorius yra mažas, lengvas, patogus. Jis gali būti aštuonių skirtingų spalvų.

Sukurtas taip, kad būtų nepastebimas ir patogus nešioti.

Kaip? Kadangi jis yra pats mažiausias ir lengviausias ant galvos tvirtinamas garso procesorius. Dizainas sukurtas, kad būtų galima iškart dėti ant galvos ir saugiai nešioti. Procesorius toks mažas, kad galite pamiršti, jog jį nešiojate.

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!

Kanso® yra paprastas

Lengva naudoti – tik uždėk ir klausyk!

Japonų kalboje „Kanso’” reiškia „Paprastumas“.

Cochlear™ Nucleus® Kanso® garso procesorius yra tvirtas, puikaus dizaino garso procesorius. Jums tereikia paspausti vieną mygtuką, norint išjungti arba įjungti procesorių, dėti “Kanso” ant galvos ir leisti Cochlear technologijoms užtikrinti jums gerą klausą.  Cochlear Nucleus Kanso® garso procesorius automatiškai prisitaiko prie aplinkos, padėdamas gerai girdėti bet kokioje situacijoje.

Kanso® yra protingas

Cochlear™ Nucleus® Kanso® garso procesorius užtikrina, kad nėra jokių kompromisų dėl puikaus girdėjimo.

Pasaulyje inovatyviausia bendrovė „Cochlear“ vienintelė sukūrė ant galvos nešiojamą procesorių su tokiomis technologijomis kaip dvigubas mikrofonas ir „SmartSound® iQ“ su „SCAN“. Ši novatoriška technologija užtikrino apdovanojimus Cochlear Nucleus 6 garso procesoriui, ir yra iki šiol naudojama naujausiame Cochlear Nucleus 7 garso procesoriuje. Privalumai – aiški kalbi, ypatingai triukšme.

Cochlear implantai suteikia septynis kartus geresnę klausą negu klausos aparatai. Ir dabar esame dėkingi Cochlear Nucleus Kanso garso procesoriui, kad galime ne tik gerai girdėti, bet ir turėti nepastebimą procesorių.

Kanso® ir jūs

Atraskite, kaip Cochlear™ Nucleus® Kanso® garso procesorius gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Kanso® ir veikla

Jei naudojate Kanso procesorių, jis nekliudys būti aktyviems. Kanso procesorius pritaikytas aktyviai veiklai.

Jei ketinate energingai judėti, sportuoti, rekomenduojama naudoti apsauginę juostelę and specialią juostą procesoriui Kanso.

Jūs galite prisijungti prie procesoriaus Cochlear™ bevielį mini mikrofoną, kad sportavimo, jogos metu, žaidžiant tenisą ar važinėjant dviračiu jūs galėtumėte puikiai girdėti, ką kalba kiti.

Kanso® ir maudymasis

Su specialiu priedu „Aqua+“ jūs galite maudytis, nardyti, mėgautis vandens pramogomis.

Nucleus Kanso® garso procesorius ir Cochlear bevieliai priedai

Naudodami Cochlear Kanso® garso procesorių nepriklausomai nuo amžiaus galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear bevielis mini mikrofonas

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Taip nepriklausomai nuo situacijos galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su „Bluetooth“ suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.