Garso procesorius Baha® 6 Max

Garso procesorius Baha® 6 Max

Cochlear™ pirmasis ypač stiprus prietaisas, perteikiantis puikią girdėjimo kokybę ir išsiskiriantis mažu diskretišku dizainu.

Garso procesorius Baha® 6 Max savybės: niekada toks mažas nebuvo toks galingas!

 • Aukščiausios kokybės garso procesorius mažame korpuse, kai galimas stiprinimo lygis yra iki 55dB.
 • Pagerinta galios išvestis ir dinaminis diapazonas, taip pat didesnis dažnių išplėtimas, lyginant su Baha 5 garso procesoriais.
 • Nauja atrama LowPro™ leidžia 2 mm arčiau pritvirtinti šį procesorių, lyginant su Baha® 5 procesoriais.
 • Pirmasis kaulinio laidumo garso procesorius, kuriuo galimas tiesioginis transliavimas iš Apple® ir Android™ išmaniųjų įrenginių.
 • Pritaikytas kiekvienos dienos iššūkiams, atsparus dulkėms ir vandeniui pagal IP68 rodiklius.
Garso procesoriaus Baha 6 Max spalvų pasirinkimas

Garso procesorius Baha® 6 Max gali būti skirtingų šešių spalvų.

Cochlear garso procesoriaus Baha® 6 Max kūrimą įkvėpė kasdieniniai procesorius nešiojančių žmonių poreikiai. Tobulinant apdovanojimus pelniusį procesorių naujasis Baha® 6 Max procesorius yra dar mažesnis, nepastebimesnis su didesniu stiprinimu, užtikrinantis mums geresnį kasdieninį girdėjimą triukšme. Be to, naujo dizaino garso procesorius neturės jokios įtakos apsisprendžiant dėl jo dydžio ir savybių.

 • Tiesioginis transliavimas iš Jūsų išmanaus įrenginio.

Jūs galite tiesiogiai klausytis savo mėgstamos muzikos, žiūrėti filmus, TV laidas, priimti skambučius ir dar daugiau. Svarbu, kad garso procesorius ir turimas įrenginys derėtų tarpusavyje.

 • Baha® Smart App

Kontroliuok savo garso procesoriaus nustatymus ir asmeniškai prisitaikyk, kad geriausiai girdėtum. Taip pat surask savo garso procesorių programėlės pagalba. Atsisiųsk programą iš App Store arba Google Play.

 • Technologija SmartSound® iQ

Sukurta taip, kad automatiškai prisitaikytų Jūsų esamoje aplinkoje ir sumažintų aplinkos keliamus triukšmus. Taip Jums tampa paprasta ir nesudėtinga klausyti bet kurioje situacijoje.

 • Xidium™ platforma

Ypatingai galinga platforma su išplėstiniu dažniu lygiu. Pagal atliktus mokslinius tyrimus rekomenduojama, kad naudojant platesnį dažninį diapazoną galima pagerinti aukštų dažnių priebalsių skyrimą tyloje ir triukšme.

 • LED indikacinė lemputė

Vaikai ne visada gali pasakyti, kada jų procesorius veikia ar neveikia. Todėl indikacinė lemputė padės tėvams ar globėjams matyti, ar garso procesorius veikia.

 • Cochlear™ True Wireless™ Mini Mikrofonas 2+

Mėgaukitės aiškiais pokalbiais, naudodami Mini Mic 2+. Nevarbu, kur esate – susirinkime darbe, mokyklos grupėje ar kalbatės su draugais triukšmingoje aplinkoje.

 • Cochlear™ Wireless telefono įrenginys

Galite kalbėti telefonu ar klausytis per Bluetooth® muzikos tiesiogiai. Tuo metu Jūsų rankos laisvos.

 • Cochlear™ Wireless TV transliacijos įrenginys

Džiaukitės Jums tinkančiu garsumu, kai žiūrite TV kartu su savo šeima. Papildomai nereikės reguliuoti televizoriaus garso.

 • Cochlear™ Baha nuotolinis pultelis 2

Lengva valdyti savo girdėjimą vos vieno mygtuko spustelėjimu.

Pritaikytas kasdieniniams nuotykiams

Garso procesorius Baha® 6 Max sukurtas taip, kad juo patogu naudotis bet kokiose aktyviose situacijose. Dėl padidinto patvarumo garso procesorius Baha® 6 Max yra pilnai apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės – tai patvirtina IP68 sertifikatas.

Optimizuotas girdėjimas bet kurioje situacijoje

Su technologija SmartSound® iQ Jūsų garso procesorius automatiškai atliks pakeitimus, optimizuojant Jūsų girdėjimą.

Pritrauk garsą arčiau – be jokių laidų

Cochlear™ True Wireless™ bevieliai priedai suteiks Jums galimybę prisijungti aplinkoje, nedėvint jokių laidų ant kaklo.

Prisijunk tiesiogiai prie išmanaus telefono

Tiesiogiai transliuok telefono skambučius, muziką ir naudokis kitomis savybėmis iš tinkamo išmaniojo Apple arba Android™ prietaiso.

Kontroliuok savo girdėjimą

Įvertink, valdyk ir kontroliuok savo garso procesorių Baha® 6 Max, naudojant Baha® Smart App programėlę.

Baha 6 max garso procesoriaus 50% ilgesnis baterijos veikimo laikas

50% ilgesnis baterijos veikimo laikas

Kai net 50% ilgesnis baterijos veikimo laikas negu ankstesnės kartos procesoriuose, Jūs puikiai galėsite neribodami savęs naudotis visomis naujojo procesoriaus savybėmis, pavyzdžiui, klausytis audio įrašų pamokos metu.

Baha 6 max garso procesoriaus 50% ilgesnis baterijos veikimo laikas

Pasiruošę gyvenimo nuotykiams

Garso procesoriaus Baha® 6 Max savybių patobulinimai dėl dulkių ir vandens apsaugos buvo patvirtinti ir akredituoti laboratorijoje pagal IP68 standartus. Turit tokią apsaugą vaikai gali visavertiškai džiaugtis gyvenimo malonumais, net jei ir pradėjo lyti!

Baha 6 max garso procesoriaus 50% ilgesnis baterijos veikimo laikas

Diskretiškas, glotnus dizainas

Nauja atrama LowPro™ leidžia 2 mm arčiau pritvirtinti šį procesorių, lyginant su Baha® 5 procesoriais.

Baha 6 max garso procesoriaus 50% ilgesnis baterijos veikimo laikas

Naujos programavimo galimybės

Baha programavimo naujoji versija duoda naujas galimybes kitaip reguliuoti ir pritaikyti garso procesorių.

Taip pat yra naujų individualių galimybių, pritaikant garso procesorių pagal vaikų poreikius, priklausomai nuo jų amžiaus ir garso procesoriaus pritaikymo tipo.

Reikia pagalbos renkantis?

Padėsime išsirinkti tinkamiausią kaulinį implantą pagal Jūsų poreikius.

+370 (630) 00453

info@laudata.lt

Patvirtinimas

Dėl klausos gydymo kreipkitės į savo sveikatos specialistą. Rezultatai gali skirtis, o jūsų sveikatos specialistas nurodys veiksnius, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Ne visais gaminiais prekiaujama visose šalyse. Dėl informacijos apie gaminius kreipkitės į vietinį „Cochlear“ atstovą.

Išsamesnės informacijos, atsargumo priemonių ir įspėjimų ieškokite naudojimo instrukcijose.

Pateikiamos nuomonės yra asmeninės. Jei norite sužinoti, ar „Cochlear“ technologija tinka jums, kreipkitės į savo sveikatos specialistą.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Nucleus 6“ ir „Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus Kanso“ garso procesorius su „Aqua+“ yra atsparus dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su LR44 šarminėmis arba nikelio-metalo hidrido vienkartinėmis baterijomis. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Baha 5“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Baha 5“ garso procesoriai tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesoriai tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 S“ garso procesorius tinka naudoti su „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 SE“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Smart App“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

Daugiau informacijos apie „Cochlear“ garso procesorių suderinamumą su „True Wireless“ įrenginiais rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear, „Hear now“. „And always“, „Nucleus“, „Kanso“, „Baha“, „Osia“, elipsės formos logotipas ir ženklai su ® arba ™ simboliu visais atvejais yra „Cochlear“ įmonių grupės prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai (jei nenurodoma kitaip).

Daugiau informacijos apie garso procesorius, implantus, operacines sistemas ir įrenginius, kurie yra suderinami su „Cochlear“ priežiūros nuotoliniu būdu paslaugomis, rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility