Cochlear™ Nucleus®  kochleariniai implantai sukurti taip, kad užtikrintų geriausią girdėjimo kokybę ne tik šiandien, bet ir ateityje.

Gamintojas: Cochlear™

Bendrovės Cochlear™ prietaisų kūrimas grindžiamas daugiau kaip 40 metų patirtimi ir inovacijomis.

Cochlear kochlearinių implantų dizaino filosofija:

 • Suteikti jums išskirtinę girdėjimo kokybę.
 • Pritaikyti elektrodą pagal jūsų unikalią ausies anatomiją.
 • Užtikrinti implanto patikimumą.
 • Būti pritaikomiems ateityje su visais procesoriais. Taikant naujausius procesorius jums nereikalinga atlikti jokios papildomos operacijos.*

Domina šis kochlearinis implantas?
Susisiekite su mumis!

Pritaikyta magnetinio rezonanso tyrimams (MRT)

Naudojant Nucleus® Profile™ Plus serijos implantus jums galima atlikti įprastinius MR tyrimus, naudojant 1.5 teslos prietaisus arba didesnės raiškos (3.0 teslų) – magneto nereikia išimti. Tai reiškia, kad nereikia atlikti papildomos operacijos, nereikia tvarstyti galvos magnetinio rezonanso tyrimo metu. Svarbiausia, kad jūsų girdėjimas net ir laikinai nesutrikdomas, kol jums atliekami tyrimai1.

Taip yra dėlto, kad Cochlear™ buvo pirmasis gamintojas, pristatęs ir naudojęs išimamus magnetus ir dauguma Cochlear pacientų turi magnetinio rezonanso tyrimams pritaikytus implantus negu kitų kochlearinių implantų gamintojų pacientai. Netgi tiems žmonėms, kuriems prieš daugelį metu buvo atlikta kochlearinė implantacija, galima šiandien atlikti magnetinio rezonanso tyrimus2 .

Aukštas patikimumas, kuriuo galite pasitikėti

Kai jūs renkatės kochlearinį implantą sau arba savo vaikui, suprantama, kad jūs norite geriausio sprendimo – ne tik šiandienai, bet ir visam laikui.

Skirtingai nuo kitų gamintojų, Cochlear™ kasmet atlieka tyrimus ir viešai publikuoja duomenis apie kiekvieno implanto kartą 3,4,5,6. atsiskaitydami prieš nepriklausomus tarptautinius standartus apie implantų patikimumą. Metinėje patikimumo ataskaitoje pateikiami implantų duomenys yra pagrįsti ataskaitų teikimo metodika, rekomenduojama Tarptautinio Sandarto ISO 5841-2 12,13.

Todėl rinkdamiesi Cochlear™ Nucleus® kochlearinį implantą, jūs galite būti užtikrinti – pasirinkote patikimiausią implantą pasaulyje 7,8,9.

Naujausia 2021 m. gruodžio mėnesį publikuota Cochlear patikimumo ataskaita: https://mss-p-007-delivery.sitecorecontenthub.cloud/api/public/content/Cochlear_Nucleus_Reliability_Report_Vol_20?v=abafa21e

Dizaino ypatumai

Nucleus® Profile™  ir ProfilePlus™  serijos implantai yra ploniausi pasaulyje10 ir turi lanksčią ritę, kuri prisitaiko pagal natūralią galvos formą.

Glotni, supaprastinta Cochlear™ paskutinės kartos implantų forma užtikrina implanto plonumą. Tai labai svarbu, kai implantai renkami vaikams, pagyvenusio amžiaus žmonėms, kurių oda yra daug plonesnė ir jautresnė.

Dažniausiai pasaulyje pasirenkami implantai

Pasaulyje yra registruota daugiau kaip 475 000 Cochlear™ Nucleus® kochlearinių implantų 7,8,9,11.

Nucleus® CI24RE kochlearinis implantas yra plačiausiai pasaulyje naudojamas implantas. Jis pagerino klausą daugiau kaip 379.000 ausų 7,8,9,11.

Elektrodai, skirti girdėjimo kokybei

Elektrodų grandinė yra ta dalis, kuri įvedama į vidinę ausį. Grandinė sukurta taip, kad jūs turėtumėte geriausią klausą.

Cochlear™ preciziškai suprojektavo elektrodus, nes:

 • garsą reikia perteikti taip, kad būtų geras girdėjimas ir tyloje, ir triukšme;
 • jie turi efektyviausiai stimuliuoti klausos nervą, kad jūs galėtumėte girdėti visus garsus;
 • reikia išsaugoti jautrias vidinės ausies struktūras;
 • reikia kuo tiksliau perduoti garsus;
 • reikia padėti gydytojams ir klausos protezavimo specialistams lanksčiai pritaikyti jūsų girdėjimo programas pagal jūsų asmeninius poreikius.

Šaltiniai

 1. The following implants are designed to be compatible for MRI at 1.5 T and at 3.0 T with the magnet in place: Nucleus Profile Plus: CI612, CI622, CI632.
 2. The following implants are designed to be compatible for MRI at 3.0 T with the magnet removed (should your doctor specifically recommend this procedure) and at 1.5 T with magnet in place with use of the Cochlear Nucleus Implant Bandage and Splint Kit: Nucleus Profile: CI512, CI522, CI532. Nucleus CI24RE: CI422, CI24REH, CI24RE(CA), and CI24RE(ST)
 3. International Standard ISO 5841-2. Implants for Surgery — Cardiac Pacemakers — Part 2: Reporting of Clinical Performance of Populations of Pulse Generators or Leads. Geneva (Switzerland): International Organization for Standardization. 2000.
 4. International Standard ISO 5841-2. Implants for Surgery — Cardiac Pacemakers — Part 2: Reporting of Clinical Performance of Populations of Pulse Generators or Leads. Geneva (Switzerland): International Organization for Standardization. 2014.
 5. European Consensus Statement on Cochlear Implant Failures and Explantations. Otol Neurotol. 2005 Nov;26(6):1097-9.
 6. Battmer RD, Backous DD, Balkany TJ, Briggs RJ, Gantz BJ, van Hasselt A, et al. International Classification of Reliability for Implanted Cochlear Implant Receiver Stimulators. Otol Neurotol. 2010 Oct;31(8):1190-3.
 7. Cochlear Nucleus System Reliability Report | Volume 19, December 2019: https://mss-p-007-delivery.sitecorecontenthub.cloud/api/public/content/6dd2c5d7d3bb4eafa6f82559925a22e1?v=b41b40a1 
 8. Hearing Implant Reliability Reporting | MED-EL [Internet]. Medel.com. 2022 [cited 6 September 2022]. Available from: http://www.medel.com/hearing-solutions/cochlear-implants/reliability
 9. 2018 Global Implant Reliability Report. 027-N025-02 Rev B. Advanced Bionics AG and affiliates.; 2018.
 10. Compared to all currently available receiver stimulators available from Cochlear and other cochlear implant manufacturers. Based on published device specification information.
 11. MED-EL neskelbia skaičių apie registruotus implantus.
 12. International Standard ISO 5841-2. Implants for Surgery — Cardiac Pacemakers — Part 2: Reporting of Clinical Performance of Populations of Pulse Generators or Leads. Geneva (Switzerland): International Organization for Standardization. 2000.
 13. International Standard ISO 5841-2. Implants for Surgery — Cardiac Pacemakers — Part 2: Reporting of Clinical Performance of Populations of Pulse Generators or Leads. Geneva (Switzerland): International Organization for Standardization. 2014.

Patvirtinimas

Dėl klausos gydymo kreipkitės į savo sveikatos specialistą. Rezultatai gali skirtis, o jūsų sveikatos specialistas nurodys veiksnius, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Ne visais gaminiais prekiaujama visose šalyse. Dėl informacijos apie gaminius kreipkitės į vietinį „Cochlear“ atstovą.

Išsamesnės informacijos, atsargumo priemonių ir įspėjimų ieškokite naudojimo instrukcijose.

Pateikiamos nuomonės yra asmeninės. Jei norite sužinoti, ar „Cochlear“ technologija tinka jums, kreipkitės į savo sveikatos specialistą.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Nucleus 6“ ir „Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus Kanso“ garso procesorius su „Aqua+“ yra atsparus dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su LR44 šarminėmis arba nikelio-metalo hidrido vienkartinėmis baterijomis. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Baha 5“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Baha 5“ garso procesoriai tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesoriai tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 S“ garso procesorius tinka naudoti su „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 SE“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Smart App“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

Daugiau informacijos apie „Cochlear“ garso procesorių suderinamumą su „True Wireless“ įrenginiais rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear, „Hear now“. „And always“, „Nucleus“, „Kanso“, „Baha“, „Osia“, elipsės formos logotipas ir ženklai su ® arba ™ simboliu visais atvejais yra „Cochlear“ įmonių grupės prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai (jei nenurodoma kitaip).

Daugiau informacijos apie garso procesorius, implantus, operacines sistemas ir įrenginius, kurie yra suderinami su „Cochlear“ priežiūros nuotoliniu būdu paslaugomis, rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility