Nucleus® Kanso® 2 garso procesorius

Garso procesorius Kanso® 2 – nešiokite pasitikėdami ir džiaukitės kiekviena
akimirka.

Gamintojas: CochlearTM

Sukurtas aktyviam gyvenimo stiliui garso procesorius Nucleus® Kanso® 2 apjungia naujausias prisijungimo galimybes ir pagerintą girdėjimo kokybę paprastame ir patikimame, tvirtame procesoriuje, kuris suteikia jums laisvę gerai girdėti bet kur ir visada.

Kanso® 2 yra pats mažiausias ir lengviausias, turintis įkraunamą bateriją, ant galvos nešiojamas garso procesorius. Jo dizainas sukurtas taip, kad nešiojant jis patogus ir būtų kuo mažiau pastebimas.

Atsisiųsti Kanso 2 katalogą (pdf)

Susipažinkite su Kanso® 2 iš arčiau

Ypatingai mažas ir nepastebimas

Kanso2 garso procesorius Cochlear Nulcues mažas dydis

Galimybė rinktis spalvą

Kanso® 2 garso procesorius yra penkių skirtingų spalvų, todėl galite pasirinkti labiausiai tinkančią. Taip pat yra linksmų ir spalvingų lipdukų, tinkančių jūsų ar vaiko asmenybei. Galimos spalvos: juoda, ruda „Chocolate Brown“, pilka „Slate Grey“, rusva „Sandy Blonde“, sidabrinė.

Kanso2 garso procesorius Cochlear Nulcues spalvos-01

Kas yra svarbu?

Pačios pažangiausios technologijos padeda jums girdėti kuo švaresnį garsą pačiose įvairiausiose situacijose.

Algoritmas SmartSound® iQ su funkcija SCAN automatiškai analizuoja jus supančius garsus ir prisitaiko prie aplinkos.

Funkcija ForwardFocus sumažina triukšmus, sklindančius iš už jūsų nugaros, todėl jūs galite puikiai girdėti, kai pašnekovai yra priešais jus.

Dviejų mikrofonų technologija veikia kartu, filtruodama aplinkos triukšmus ir kartu perduodama kalbos garsus. Tai veikia geriau, negu esant vienam mikrofonui.

Algoritmas SmartSound® iQ jūsų Kanso® 2 garso procesoriuje.

Prisijunk pasitikėdamas

Nucleus Kanso2 ismanioji programele garso procesoriuiPrisijunk prie mylimų žmonių ir savo draugų.

Tiesiogiai transliuok skambučius, muziką, pramogas iš savo prijungto Apple arba Android prietaiso.

Pasireguliuok parametrus, nustatyk asmeninius tikslus, valdyk mikrofono jautrumą, netgi padėk susirasti pamestą savo garso procesorių, naudojant programėlę Nucleus® Smart App.

Bevieliai prietaisai gali jums padėti dar geriau girdėti įvairiose sudėtingose situacijose.  Jei naudojate tinkamą ReSound klausos aparatą, pasinaudokite abipusio reguliavimo galimybe.

Garso procesoriaus Kanso® 2 prijungimas prie telefono

Nucleus Kanso2 aqua apsauga nuo vandens garso procesoriuiBūkite aktyvūs dalyviai.

Garso procesorius Kanso® 2 sukurtas taip, kad prisitaikytų prie jūsų gyvenimo stiliaus ir kad kasdien būtumėte pasitikintys savimi.

Baterijos veikimo laikas iki 18 valandų.

Mėgaukis savo mėgiamomis pramogomis vandenyje ir netoli vandens, nebijant vandens ir dulkių. Su specialia vandens apsauga Aqua+ jūsų galimybės bus neribotos!

Pasirink išmanų paprastumą.

Nucleus Kanso2 garso procesoriaus įkroviklis ir džiovyklėSukurtas patogiam naudojimui ir pilnai integruotas į pilnavertį gyvenimą.

Dizainas, kai vieno mygtuko prilietimu galima kontroliuoti girdėjimą, automatiškai įjungti ir išjungti procesorių.

Naudodami naujo modelio namų įkroviklį jūs vienu metu ir įkrausite bateriją, ir išdžiovinsite savo Kanso® 2 garso procesorių.  O papildomu nešiojamu įkrovikliu galėsite naudotis būdami už namų ribų.

Nucleus® Kanso® 2 garso procesorius ir Cochlear™ bevieliai priedai

Naudodami Cochlear™ Kanso® 2 garso procesorių nepriklausomai nuo amžiaus galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear™ bevielis mini mikrofonas 2+

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear™ bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Tad, nepriklausomai nuo situacijos, galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear™ bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear™ bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su Bluetooth suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear™ bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear™ bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!

Patvirtinimas

Dėl klausos gydymo kreipkitės į savo sveikatos specialistą. Rezultatai gali skirtis, o jūsų sveikatos specialistas nurodys veiksnius, kurie gali turėti įtakos rezultatui. Visada vadovaukitės naudojimo instrukcijomis. Ne visais gaminiais prekiaujama visose šalyse. Dėl informacijos apie gaminius kreipkitės į vietinį „Cochlear“ atstovą.

Išsamesnės informacijos, atsargumo priemonių ir įspėjimų ieškokite naudojimo instrukcijose.

Pateikiamos nuomonės yra asmeninės. Jei norite sužinoti, ar „Cochlear“ technologija tinka jums, kreipkitės į savo sveikatos specialistą.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Nucleus 6“ ir „Nucleus 7“ garso procesoriai su „Aqua+“ ir „Aqua+ Coil“ yra atsparūs vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su „Cochlear“ standartiniu įkraunamosios baterijos moduliu arba „Cochlear“ kompaktiniu įkraunamosios baterijos moduliu. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus Kanso“ garso procesorius su „Aqua+“ yra atsparus dulkėms ir vandeniui pagal tarptautinio standarto IEC60529 lygį IP68, naudojant su LR44 šarminėmis arba nikelio-metalo hidrido vienkartinėmis baterijomis. Daugiau informacijos žr. atitinkamame naudotojo vadove.

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Baha 5“ garso procesorius tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Baha 5“ garso procesoriai tinka naudoti su „iPhone“, „iPad“ ir „iPod touch“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ ir „Cochlear Nucleus Kanso 2“ garso procesoriai tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 S“ garso procesorius tinka naudoti su „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7 SE“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus 7“ garso procesorius tinka naudoti su „Apple“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear Nucleus Smart App“ galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. Suderinamumo informacijos žr. www.cochlear.com/compatibility

Daugiau informacijos apie „Cochlear“ garso procesorių suderinamumą su „True Wireless“ įrenginiais rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility

„Cochlear, „Hear now“. „And always“, „Nucleus“, „Kanso“, „Baha“, „Osia“, elipsės formos logotipas ir ženklai su ® arba ™ simboliu visais atvejais yra „Cochlear“ įmonių grupės prekių ženklai arba registruotieji prekių ženklai (jei nenurodoma kitaip).

Daugiau informacijos apie garso procesorius, implantus, operacines sistemas ir įrenginius, kurie yra suderinami su „Cochlear“ priežiūros nuotoliniu būdu paslaugomis, rasite apsilankę www.cochlear.com/compatibility