NAUJASIS Nucleus® Kanso2® garso procesorius

Garso procesorius Kanso 2 – nešiokite pasitikėdami ir džiaukitės kiekviena
akimirka.

Gamintojas: Cochlear

Sukurtas aktyviam gyvenimo stiliui garso procesorius Nucleus® Kanso® 2 apjungia naujausias prisijungimo galimybes ir pagerintą girdėjimo kokybę paprastame ir patikimame, tvirtame procesoriuje, kuris suteikia jums laisvę gerai girdėti bet kur ir visada.

Kanso 2 yra pats mažiausias ir lengviausias, turintis įkraunamą bateriją, ant galvos nešiojamas garso procesorius. Jo dizainas sukurtas taip, kad nešiojant jis patogus ir būtų kuo mažiau pastebimas.

Susipažinkite su Kanso2® iš arčiau

Ypatingai mažas ir nepastebimas

Kanso2 garso procesorius Cochlear Nulcues mažas dydis

Galimybė rinktis spalvą

„Kanso 2“ garso procesorius yra penkių skirtingų spalvų, todėl galite pasirinkti labiausiai tinkančią. Taip pat yra linksmų ir spalvingų lipdukų, tinkančių jūsų ar vaiko asmenybei. Galimos spalvos: juoda, ruda „Chocolate Brown“, pilka „Slate Grey“, rusva „Sandy Blonde“, sidabrinė.

Kanso2 garso procesorius Cochlear Nulcues spalvos-01

Kas yra svarbu?

Pačios pažangiausios technologijos padeda jums girdėti kuo švaresnį garsą pačiose įvairiausiose situacijose.

Algoritmas „SmartSound iQ®“ su funkcija SCAN automatiškai analizuoja jus supančius garsus ir prisitaiko prie aplinkos.

Funkcija „ForwardFocus“ sumažina triukšmus, sklindančius iš už jūsų nugaros, todėl jūs galite puikiai girdėti, kai pašnekovai yra priešais jus.

Dviejų mikrofonų technologija veikia kartu, filtruodama aplinkos triukšmus ir kartu perduodama kalbos garsus. Tai veikia geriau, negu esant vienam mikrofonui.

Algoritmas „SmartSound iQ“ jūsų garso procesoriuje Kanso 2.

Prisijunk pasitikėdamas

Nucleus Kanso2 ismanioji programele garso procesoriuiPrisijunk prie mylimų žmonių ir savo draugų.

Tiesiogiai transliuok skambučius, muziką, pramogas iš savo prijungto Apple arba Android prietaiso.

Pasireguliuok parametrus, nustatyk asmeninius tikslus, valdyk mikrofono jautrumą, netgi padėk susirasti pamestą savo garso procesorių, naudojant programėlę Nucleus Smart App.

Bevieliai prietaisai gali jums padėti dar geriau girdėti įvairiose sudėtingose situacijose.  Jei naudojate tinkamą ReSound klausos aparatą, pasinaudokite abipusio reguliavimo galimybe.

Garso procesoriaus Kanso 2 prijungimas prie telefono

Nucleus Kanso2 aqua apsauga nuo vandens garso procesoriuiBūk aktyvus dalyvis.

Garso procesorius Kanso 2 sukurtas taip, kad prisitaikytų prie jūsų gyvenimo stiliaus ir kad kasdien būtumėte pasitikintys savimi.

Baterijos veikimo laikas iki 18 valandų.

Mėgaukis savo mėgiamomis pramogomis vandenyje ir netoli vandens, nebijant vandens ir dulkių. Su specialia vandens apsauga „Aqua+” jūsų galimybės bus neribotos!

Pasirink išmanų paprastumą.

Nucleus Kanso2 garso procesoriaus įkroviklis ir džiovyklėSukurtas patogiam naudojimui ir pilnai integruotas į pilnavertį gyvenimą.

Dizainas, kai vieno mygtuko tapštelėjimu galima kontroliuoti girdėjimą, automatiškai įjungti ir išjungti procesorių.

Naudodami naujo modelio namų įkroviklį jūs vienu metu ir įkrausite bateriją, ir išdžiovinsite garso procesorių Kanso 2.  O papildomu nešiojamu įkrovikliu jūs galėsite naudotis, kai būsite už namų ribų.

Nucleus Kanso2® garso procesorius ir Cochlear bevieliai priedai

Naudodami Cochlear Kanso2® garso procesorių nepriklausomai nuo amžiaus galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear bevielis mini mikrofonas

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Taip nepriklausomai nuo situacijos galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su „Bluetooth“ suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!