„audifon“ klausos aparatus nešiojantys žmonės džiaugiasi puikia garso kokybe, gebėjimu prisitaikyti įvairioje triukšmingoje aplinkoje.

Tai 100% Vokietijoje gaminami klausos aparatai („made in Germany“). Bendrovė „audifon” didžiuojasi aukšta produktų kokybe, vykdomais moksliniais tyrimais, kuriant naujausias klausos aparatų technologijas.

wings linija

NAUJIENA!

„audifon wireless“ linijos aparatai suteikia net tik komfortiškiausią girdėjimą kiekvienoje situacijoje, bet ir lankstų valdymą pačiam žmogui.

Esant situacijai, kai norite dar geriau girdėti ir norite pats valdyti girdėjimą, jūs galite naudotis papildomais priedais (valdymo pulteliu „Multisteamer“). Juo galima pasikeisti programas, garsumo lygį, tiesiogiai reguliuoti telefoninius pokalbius.

cosma linija

„audifon Cosma“ linijos aparatai užtikrina galimybę mėgautis garso kokybe čia ir dabar!

Pats pavadinimas patvirtina, kad komfortas bus kiekvieną akimirką. Cosma platformos savybės įgalina gerai girdėti visada, nepriklausomai, ar esate triukšme, ar pašnekovas yra toli nuo jūsų, ar klausotės mėgiamos muzikos ar televizijos laidos.

Naujausiai klausos aparatų platformai „Cosmo“ priklauso klausos aparatai „rega“, „kami“, „sino“. Jie gali būti užausiniai, įausiniai, su išoriniu imtuvu. Koks klausos aparatas jums tinkamiausias, patars klausos protezavimo specialistas konsultacijos metu.