MOTIONCORE

Su M-Core klausos aparatais Jūs visada girdėsite tai, kas svarbiausia!

M-Core klausos aparatai

Kai pasitikite savo jausmais, norėdami būti saugūs, Jums svarbus aiškus girdėjimas kiekvienoje situacijoje.

Mūsų naujausios kartos klausos aparatai su patobulinta MotionCore technologija automatiškai padeda atpažinti garsus ir prisitaikyti Jūsų aplinkoje.

Klausos aparatai yra patvarūs, praktiški ir nesudėtingai naudojami. Todėl Jūs galite pasitikėti „Rexton“ kiekvienoje situacijoje.

M-CORE SR Rexton klausos aparatai

M-CORE SR

Apdovanojimus pelnęs dizainas

M Core Rexton klausos aparatai

M-CORE R

Patobulinta technologija

Motion Core B Li Rexton klausos aparatai

M-CORE B-Li

Įkraunami stiprūs užausiniai aparatai

Išgirskite, kas svarbu. Kad ir kur būtumėte

Su patobulinta Motion Core technologija Jūsų klausos aparatai daug geriau atpažins aplinką ir automatiškai prie jos prisitaikys.

Judesio jutiklis

MotionCore technologija turi integruotą realaus laiko jutiklį, kuris nustato Jūsų judesius, jog galėtų dar tiksliau nustatyti Jūsų klausymosi situaciją.

M-Core klausos aparatai gali automatiškai atpažinti 20 kartų daugiau klausymo situacijų, negu ankstesniuose klausos aparatų modeliuose.

Įkrovimas

Most M-Core klausos aparatai gali būti įkraunami. Taip Jūs išvengiate vienkartinių baterijų keitimo ir tausojate aplinką.

Klausos aparatuose naudojama ličio baterijų technologija, kuri įgalina naudoti klausos aparatus iki 61 valandos (priklausomai nuo klausos aparatų modelio). Stilingi M-Core SR klausos aparatai dar gali būti papildomai 3 kartus įkraunami su mobiliuoju įkrovėju, nenaudojant maitinimo lizdo.

Patikimas girdėjimas bet kokioje situacijoje

MotionCore klausos aparatai gali automatiškai atpažinti 20 kartų daugiau klausymo situacijų, negu ankstesniuose klausos aparatuose. Todėl Jūs galite pasitikėti „Rexton“ bet kur – ar būdami darbe, ar leisdami laiką su šeima, ar laisvalaikio metu.

Transliavimas

Tiesioginis transliavimas iš išmaniųjų telefonų, TV ar kitų bevielių prietaisų į klausos aparatus. Gali būti tiesioginis transliavimas arba per siųstuvus.

Tiesioginis audio transliavimas galimas į Apple telefonus, o Android telefonams reikalingas priedas „Smart Mic“.

My Voice (Mano balsas)

M-Core klausos aparatai atpažįsta Jūsų balso ypatumus ir sklandžiai integruoja į tai, ką girdite. Tai sukuria natūralaus Jūsų balso perdavimą. Todėl bendrauti tampa daug paprasčiau ir lengviau.

Aukštos rezoliucijos „Soundpro“

Naudojant esamos situacijos duomenis ir garso kryptingumą aukštos rezoliucijos “Soundpro” nuosekliai automatiškai pritaiko garso nustatymus, kuo tiksliau prisitaikant prie aplinkos.