Įkraukite ir prisijunkite

Rexton App programėlė, mūsų įkrovėjai ir papildomi priedai užtikrina komfortišką girdėjimą.

Bendrovė „Rexton“ rūpinasi Jūsų klausymosi poreikiais ir naujose sistemose suderina diskretiškumą, patogumą ir paprastumą. Rexton App programėlė ir kiti papildomi priedai padeda kontroliuoti Jūsų girdėjimą ir pilnavertiškai prisijungti prie pasaulio.

Rexton App

Rexton App programėlė yra naudojama išmaniuosiuose telefonuose iPhone ir Android, naudojant Bluetooth jungtį. Jūs galite su šiuo įrankiu valdyti tokias funkcijas: reguliuoti garsumą, keisti programas, mikrofono nustatymus ir pan. Funkcijų valdymas priklauso nuo Jūsų turimo Rexton klausos aparato modelio.

„CROS“ klausos sistemos sprendimai

Rexton CROS klausos sistemos taikomos, kai yra vienpusis klausos sutrikimas. Kai yra tik vienos ausies klausos sutrikimas, galima taikyti Rexton CROS klausos sistemą. CROS klausos sistema siunčia akustinį signalą į kurčią ausį. Tokiu būdu Jūs galite girdite blogąja ausimi. CROS klausos sistemose naudojama energiją taupanti, bevielio sinchronizavimo technologija, todėl baterijos veikimo laikas yra pakankamai ilgas. Platformos „MotionCore“ CROS klausos sistemos yra derinamos su kitais „MotionCore“ klausos aparatais.

Garso transliavimas

Smart Transmitter 2.4

Tai Bluetooth siųstuvas TV ir audio sistemoms.

Universalus prietaisas, kuris jungiamas prie TV ir stereo sistemų kartu su Jūsų klausos aparatais, taip pat tiesiogiai transliuojnanis garsą iš audio prietaisų į Jūsų klausos aparatus.

Smart Connect

Diskretiškas, laisvų rankų valdymo prietaisas, kuris per Bluetooth jungtį perduoda telefono skambučius į abi ausis, nepaliečiant telefono.

Nuotolinis valdymas

Smart Mic

Tiesiogiai perduoda garsą iš bet kokio Android išmaniojo telefono.

Mažas nuotolinis mikrofonas veikia kaip laisvų įrangos prietaisas. Jis gali būti naudojamas aparatų kontroliavimui, taip pat veikia kaip „gyvas“ mikrofonas pokalbių metu, kai yra keli pašnekovai.

Klausykitės kokybiškos stereo muzikos.
Gali būti naudojamas kaip mikrofonas konferencijų metu.

Smart Key

Mažas, diskretiškas, patogus nuotolinis pultelis su paprastai valdomais mygtukais.

Mažas ir lengvai valdomas.
Tinkamas naudoti su dauguma Rexton klausos aparatų.

Įkrovimas

Klausos aparatų „Slim-RIC“ įkrovimas

M-Core įkraunamų klausos aparatų įkrovimui naudojamas portatyvus įkroviklis. Įkraunamų aparatų veikimo laikas gali būti apie 4 dienas.

Įkroviklis turi papildomą įkrovimo galimybę bevieliu būdu.
Įkrovimas vyksta trimis lygiais.
Pilnam įkrovimui pakanka vos 3 valandų.

Klausos aparatų „StyleLine“ mobilusis įkroviklis

Patogi, bevielė ličio baterijos technologijos įkrovimo sistema, pasižyminti kompaktišku ir puikiu dizainu. Klausos aparatus naudojantys žmonės gali naudotis įkrautais klausos aparatais keturias dienas, nesirūpindami baterijos veikimo laiku. Jei reikia, galima vos per 30 minučių įkrauti aparatus, ir jie vėl veiks 5 valandas. Klausos aparatai pilnai įkraunami per 3 valandas.

Įkroviklis „Smart Li-ion Power“

Greitas, induktyvus įkrovimas

Kai klausos aparatus įdedate į įkroviklį, automatiškai prasideda aparatų įkrovimas. Pilnam įkrovimui reikia 4 valandų. Jei įkroviklyje klausos aparatai pabūna apie 30 minučių, Jūs galite klausos aparatais naudotis apie 7 valandas. Trys LED indikatoriai parodo klausos aparatų įkrovimo lygį.

Veikia džiovinimo funkcija įkrovimo metu.
Automatinis išjungimas garantuoja apsaugą nuo perkrovos.
Standartinis maitinimo šaltinis su mikro USB jungtimi.
Suderinamas su standartiniais maitinimo bankais.