Klausos aparatai

Vokiška kokybė užtikrinanti nepriekaištingą klausos aparato garso transliaciją.

audifon klausos aparatai

„audifon“
Šiuolaikinės modernios klausos sistemos.

rexton klausos aparatai

„Rexton“
Išskirtinė girdėjimo technologija prieinama visiems.

ĮKRAUNAMI

Klausos aparatai su įkraunamais akumuliatoriais.

baterija klausos aparatams-01

BATERIJOS

Aukštos kokybės ilgo veikimo baterijos klausos aparatams. Galimi 4 skirtingi dydžiai.

PROGRAMĖLĖS

Programėlės, skirtos klausos aparatams bei jų patogesniam ir lengvesniam valdymui.

PRIEDAI

Įvairūs priedai ir skirti klausos aparatui (ausinės, imtuvai, apsauga ir t.t.). Bevieliai priedai.

Kokybiška Vokietijos bendrovės „audifon“ ir „Rexton“ gamyba – patikimi rezultatai. Didelę patirtį turintys inžinieriai ir mokslininkai nuolat tobulina technologijas, užtikrindami patikimumą ir ilgalaikį aparatų veikimą.

Pagal gamintoją:

audifon klausos aparatai

„audifon“ klausos sistemos pasižymi puikiu dizainu. Mažai pastebimi ar pilnai į ausies kanalą dedami aparatai – taip atrodo šiuolaikinės modernios klausos sistemos.

Rexton klausos aparatai

„Rexton“ klausos aparatai sukurti, naudojantis principu – išskirtinė girdėjimo technologija turi būti prieinama visiems. „Rexton“ siūlo įvairius aparatus, skirtus geresniam girdėjimui bet kuriam naudotojui bet kokioje aplinkoje, atitinkančius kiekvieno asmeninius poreikius.

Klausa dažniausiai silpnėja ilgą laiką. Ir tai užtrunka ne vienerius metus. Paprastai, kad žmogus pastebėtų ir pripažintų, kad klausa nusilpo, prireikia septynerių – dešimties metų. Per tą laikotarpį smegenys mokosi prisitaikyti prie aplinkos be pilnavertės akustinės informacijos. Taip vystosi klausos atminties spragos. Iš naujo išmokti klausyti ir prisitaikyti yra sunkus ir nelengvas darbas. Todėl otorinolaringologai ir klausos protezavimo specialistai pataria pradėti naudoti klausos aparatus kuo anksčiau, diagnozavus klausos pažeidimą.

Du geriau negu vienas. Žmogaus jautrumo organai yra tarpusavyje susiję. Regėdami su 2 akimis, mes turime erdvinį matymą. Girdėdami su 2 ausimis, mes daug geriau girdime erdvėje. Gerai girdėdamas su abiem ausimis, žmogus gali pats orientuotis daug lengviau erdvėje, greičiau skirti, iš kur sklinda garsas. Geresniam kalbos supratimui taip pat reikia dviejų gerai girdinčių ausų, ypatingai, jei esame triukšmingoje aplinkoje. Pažįstamoje erdvėse žmogus gali net nustatyti atstumą iki garso šaltinių, pasikliaudamas vien savo klausa. Todėl otorinolaringologai ir klausos protezavimo specialistai visada rekomenduoja naudoti du klausos aparatus, jei klausos sutrikimas nustatytas abiejose pusėse. Tai vienintelė rekomendacija, kad žmogus galėtų girdėti aiškiai, iš toli, ypatingai atvirose vietose. Du klausos aparatai gali būti palyginami kaip ir akiniai – juk nenešiojame tik vieno stiklo akiniuose!

Klausos aparatus gyvai galite apžiūrėti Kaune.