Klausos aparatai

Vokiška kokybė užtikrinanti nepriekaištingą klausos aparato garso transliaciją.

audifon
Šiuolaikinės modernios klausos sistemos.

ŽIŪRĖTI

Rexton
Išskirtinė girdėjimo technologija prieinama visiems.

ŽIŪRĖTI

ĮKRAUNAMI

Klausos aparatai su įkraunamais akumuliatoriais.

baterija klausos aparatams-01

BATERIJOS

Aukštos kokybės ilgo veikimo baterijos klausos aparatams. Galimi 4 skirtingi dydžiai.

PROGRAMĖLĖS

Programėlės, skirtos klausos aparatams bei jų patogesniam ir lengvesniam valdymui.

PRIEDAI

Įvairūs priedai ir skirti klausos aparatui (ausinės, imtuvai, apsauga ir t.t.). Bevieliai priedai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaina priklauso nuo to, koks yra klausos sutrikimas, kokie yra žmogaus poreikiai klausos aparatams, ar yra noras įsigyti kuo mažesnius nepastebimesnius aparatus, serviso ir aptarnavimo lygio.

Skaityti plačiau >

Klausos aparatai padeda geriau girdėti, kai yra susilpnėjusi klausa. Skaitmeninių klausos aparatų technologijos sukurtos taip, kad surinktų aplinkoje esančius garsus, juos apdorotų, išfiltruotų ir pagarsintų. Vadinasi, tinkamai parinkti klausos aparatai gali ne tik pagarsinti, bet ir išryškinti garsus.

Skaityti plačiau >

Atlikus klausos tyrimus, įvertinus amžių, poreikius, gyvenimo pobūdį klausos protezavimo specialistas jums gali patarti, koks aparatas jums tinkamiausias. Pavyzdžiui, gali būti du asmenys su panašiu klausos sutrikimu. Tačiau abiejų poreikiai ir lūkesčiai visiškai skirtingi. Vienam žmogui pakaks tik aiškiau girdėti televiziją, o kitam reikia girdėjimo laisvės auditorijoje, koncerte, galimybės telefono programėle reguliuoti klausos aparatą. Kartu su klausos protezavimo specialistu nutarsite, kuri sprendimas bus tinkamiausias ir geriausias.

Tai vadinama girdėjimu dviem ausimis arba „binauraliniu“ girdėjimu.

Visada su dviem klausos aparatais bus geresnis, aiškesnis girdėjimas negu su vienu aparatu. Yra išimtys, kai vienai ausiai dėl pažeidimų, traumų ar medicininių indikacijų negalima pritaikyti klausos aparatų. Arba kai yra pažeista tik ausis. Tačiau norint kuo geresnio rezultato rekomenduojama naudoti klausos aparatus abiems ausims.

Skaityti plačiau >

Taip, vaikams yra taikomi klausos aparatai. Jų pritaikymas ir reguliavimas skiriasi nuo suaugusiųjų aparatų.

Skaityti plačiau >

Klausos aparatams taikoma dviejų metų garantija.

Dėl konsultacijos susitarkime el. paštu info@laudata.lt arba telefonu +370 (630) 00453, +370 (633) 33189.

Pasiruošę žengti kitą žingsnį?

Pasikalbėkite su profesionalu

Jeigu turite klausimų, rašykite mums el. paštu info@laudata.lt arba skanbinkite telefonu +370 (630) 00453, +370 (633) 33189.

Kur įsigyti?

Mus galite rasti Kaune, Tvirtovės al. 86-1. Suteiksime konsultaciją bei gyvai galėsite apžiūrėti ir išbandyti klausos aparatus.

Klausa dažniausiai silpnėja ilgą laiką. Ir tai užtrunka ne vienerius metus. Paprastai, kad žmogus pastebėtų ir pripažintų, kad klausa nusilpo, prireikia septynerių – dešimties metų. Per tą laikotarpį smegenys mokosi prisitaikyti prie aplinkos be pilnavertės akustinės informacijos. Taip vystosi klausos atminties spragos. Iš naujo išmokti klausyti ir prisitaikyti yra sunkus ir nelengvas darbas. Todėl otorinolaringologai ir klausos protezavimo specialistai pataria pradėti naudoti klausos aparatus kuo anksčiau, diagnozavus klausos pažeidimą.

Du geriau negu vienas. Žmogaus jautrumo organai yra tarpusavyje susiję. Regėdami su 2 akimis, mes turime erdvinį matymą. Girdėdami su 2 ausimis, mes daug geriau girdime erdvėje. Gerai girdėdamas su abiem ausimis, žmogus gali pats orientuotis daug lengviau erdvėje, greičiau skirti, iš kur sklinda garsas. Geresniam kalbos supratimui taip pat reikia dviejų gerai girdinčių ausų, ypatingai, jei esame triukšmingoje aplinkoje. Pažįstamoje erdvėse žmogus gali net nustatyti atstumą iki garso šaltinių, pasikliaudamas vien savo klausa. Todėl otorinolaringologai ir klausos protezavimo specialistai visada rekomenduoja naudoti du klausos aparatus, jei klausos sutrikimas nustatytas abiejose pusėse. Tai vienintelė rekomendacija, kad žmogus galėtų girdėti aiškiai, iš toli, ypatingai atvirose vietose. Du klausos aparatai gali būti palyginami kaip ir akiniai – juk nenešiojame tik vieno stiklo akiniuose!

Klausos aparatus gyvai galite apžiūrėti Kaune.

Čia rasite klausos aparatų katalogą.