Baha kauliniai implantai

Žmogus gali girdėti dviem būdais: per orą (oriniu laidumu) ir per kaulą (kauliniu laidumu). Išorinės ar vidurinės ausies problemos gali blokuoti arba pakeisti garso perdavimą įprastu oriniu būdu. Kaulinio laidumo principu pagrįsti aparatai gali perduoti natūralius garsus.

Sistema „Cochlear Baha” suteikia galimybę geriau girdėti vaikams ir suaugusiems, kuriems reikia kaulinio laidumo aparatų, esant kondukciniam klausos sutrikimui, mišriam klausos sutrikimui ir vienpusiam neurosensoriniam klausos sutrikimui.

Baha kaulinio implanto sistemą sudaro dvi dalys: Baha implantas ir garso procesorius, tvirtinamas išorėje.

Dėmesio! Baha kaulinio implanto sistema ir atsarginis garso procesorius gali būti kompensuojami vaikams ir suaugusiems 100 procentų. Plačiau skaityti www.vlk.lt

 

Baha 6 Max garso procesorius, kaulinis implantas

Garso procesorius Baha® 6 Max

Niekada toks mažas nebuvo toks galingas.

Garso procesorius Baha® 6 Max yra aukščiausios kokybės galingas kaulinio laidumo garso procesorius, neturintis kompromisų išskirtinėms savybėms. Procesorius duoda stiprinimą iki 55 dB, o jo korpusas yra mažas ir nepastebimas.

Galingumo lygis gali leisti naudotis plataus ir dinamiško diapazono garsais, kad Jūs geriau girdėtumėte triukšmingoje aplinkoje.

Baha® 6 Max savybės turi papildomas savybes, galinčias Jums leisti tiesiogiai transliuoti garsus iš tinkamų Apple® ir Android™ išmaniųjų įrenginių.

Baha 6 Max garso procesorius, kaulinis implantas

Garso procesoriai Baha® 5 

Galingas pasirinkimas.

„Nepaprastai mažas” – taip sako dauguma žmonių, kai pirmą kartą pamato Baha 5 garso procesorių. Apdovanojimus pelnęs Baha 5 garso procesorius yra 20% mažesnis, lyginant su kitų gamintojų garso procesoriais. Taip pat tai vienintelis garso procesorius, įvaldęs visas „Cochlear“ aukščiausio lygio girdėjimą užtikrinančias technologijas.

Galimos sujungimo sistemos: „Attract“ ir „Dermalock“

Reikia pagalbos renkantis?

Padėsime išsirinkti tinkamiausią kaulinį implantą pagal Jūsų poreikius.

+370 (630) 00453

info@laudata.lt