Pirmasis garso procesorius su pažangiausia technologija „SmartSound ®  iQ“ su „SCAN“ algoritmu ir „Hybrid“ funkcija.

Gamintojas: Cochlear

Su Nucleus® 6 garso procesoriaus sukūrimu atsivėrė visiškai naujos galimybės kochlearinius implantus naudojantiems žmonėms.

360 laipsnių garso kontrolė

Nucleus 6 garso procesoriaus savybes lemia technologija „SmartSound® iQ“ su „SCAN“ algoritmu. 5 kartus greičiau veikiantis procesoriaus garsų apdorojimas lemia, kad automatiškai yra parenkami patys optimaliausi sprendimai. Ir triukšme, dinamiškoje aplinkoje jūs galite kuo geriau girdėti, suprasti ir jaustis komfortiškai. Todėl pats procesorius priima šimtus sprendimų, kad jūs kuo geriau girdėtumėte kiekvieną dieną.

Dvigubo mikrofono technologija padeda išskirti ir išfiltruoti aplinkos garsus, kad kalba būtų kuo aiškesnė. Ypatingai, kai esate triukšme.

Domina šis garso procesorius?
Susisiekite su mumis!

Lengvas pritaikymas

Pirmą kartą kochlearinių implantų sistemoje sukurta funkcija „Data Logging“ – duomenų registravimo žurnalas. Šis puikus įrankis padeda kuo tiksliau parinkti rekomendacijas dėl klausos reabilitacijos specialistams, tėvams, artimiesiems. Tai ypatingai svarbu ankstyvuoju laikotarpiu po operacijos.

Naujos papildomos galimybės, kai yra likutinė klausa žemuose dažniuose

„Cochlear Hybrid Hearing“ – tai dviejų jau patikrintų technologijų derinys. Pirmoji technologija skirta garsų stiprinimui. Akustinis komponentas, jungiamas prie procesoriaus, sustiprina natūralų žemų garsų girdėjimą. Antroji technologija – Cochlear Nucleus inovatyvusis kochlearinis implantas, kuris suteikia galimybę girdėti aukštų dažnių garsus.

„Cochlear Hybrid Hearing“ rezultatai rodo, kad pagerinami klausos stiprinimo rezultatai triukšmingoje aplinkoje, todėl galima mėgautis sodresniu, aiškesniu garsu, kalbant su artimaisiais, draugais, klausant muzikos.

Nucleus 6 garso procesoriaus monitoringo funkcijos

Nuotoliniu valdikliu CR230 jūs galite ne tik pasireguliuoti procesoriaus parametrus (garsumą, jautrumą, pasikeisti programas), bet ir matyti Cochlear Nucleus 6 garso procesoriaus techninę būklę. Taip pat nuotolinis valdiklis gali padėti pedagogams ugdymo ir reabilitacijos proceso metu.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

Su specialia vandens apsauga galima maudytis, plaukioti, nardyti. Jokių apribojimų gyvenime!

Binauralinis girdėjimas

Galima naudoti dviejų režimų sprendimą. Tai naudojama, kai vienoje ausyje yra klausos aparatas, o kitoje – kochlearinis implantas. „Cochlear“ ir „Resound“ siūlo išmanų dviejų režimų klausos stiprinimo sprendimą, kuris suteikia galimybę vienu metu transliuoti į abi ausis – į Nucleus 6 garso procesorių ir „Resound“ klausos aparatą. Jie derinami su „Apple“ arba „Android“ įrenginiais, papildomai prijungiant Cochlear bevielį telefono įrenginį.

Nucleus 6 garso procesorius ir Cochlear bevieliai priedai

Naudodami Cochlear Nucleus 6 garso procesorių nepriklausomai nuo amžiaus galite mėgautis papildomai girdėjimą ir bendravimą lengvinančiais bevieliais priedais.

Cochlear bevielis mini mikrofonas

Darbe, mokykloje ir namuose Cochlear bevielis mini mikrofonas padeda geriau girdėti per atstumą ir triukšmingose situacijose. Taip nepriklausomai nuo situacijos galima visada aiškiai girdėti.

Cochlear bevielis telefono įrenginys

Su prisegamu Cochlear bevieliu telefono įrenginiu galite transliuoti pokalbį tiesiogiai iš mobiliojo telefono arba su „Bluetooth“ suderinamo įrenginio į garso procesorių. Taip pat galite transliuoti aukštos kokybės muziką ir mėgautis mėgstamiausia.

Cochlear bevielis TV transliacijos įrenginys

Su Cochlear bevieliu TV transliacijos įrenginiu galima transliuoti garsą tiesiogiai į garso procesorių, todėl nereikės reguliuoti garso arba skaityti titrų.