MyCore Stellar RIC 8C / Stellar M 8C

MyCore Stellar RIC 8C

Išmanus, įkraunamas su ličio baterija klausos aparatas. Baterijos veikimo laikas – 24 val. ir ilgiau. Klausos aparatas „Stellar RIC 8C“ per Bluetooth® funkciją tiesiogiai transliuoja skambučius, taip pat turi funkciją „My Voice‘, kurios dėka Jūsų balsas yra ypatingai raiškus ir natūralus.

MyCore Stellar M 8C

Diskretiškas ir visas funkcijas turintis užausinis klausos aparatas su įkraunama baterija.

Ličio baterijos įkrovimas, naudojant išmanųjį įkrovėją

Įkroviklis automatiškai sustoja ir nebekrauna baterijos, kai ji yra pakankamai įkrauta.

Tiesioginis transliavimas į išmaniuosius telefonus, TV ir kitus įrenginius

Tiesioginis prijungimas prie išmaniųjų telefonų iPhones. Galimas prijungimas prie TV ir kitų Bluetooth jungtį turinčių įrenginių, naudojant siųstuvą „Smart transmitter 2.4“ ir nuotolinį mikrofoną„Smart Mic“.

Funkcija „Mano balsas“ („My Voice“)

Užtikrina, kad savo balsą girdėtumėte ir jaustumėte kuo natūraliau. Funkcija „Mano balsas“ („My Voice“) atpažįsta klausos aparatus nešiojančio žmogaus balsą ir apdoroja jį skirtingai, negu aplinkoje aptinkamus balsus ir garsus.

Platformos „MyCore“ savybės:

  • „Mano balsas“ („My Voice“).
  • Tiesioginis transliavimas į išmaniuosius telefonus.
  • Abipusis signalų apdorojimas.
  • Lengvas suderinimas su išmaniaisiais telefonais, TV ir kitais prietaisais.
  • Gali būti reguliuojami, naudojant nuotolinį pultelį arba programėlę „App“ (naudojant funkciją „Bluetooth®“).

Tinkamos programėlės ir priedai

Programėlė „Rexton App“

Programėlė „Rexton App“ yra tinkama telefonams „iPhone“ ir „Android“. Reikalinga Bluetooth jungtis. Vienoje aplikacijoje Jūs galite naudotis tokiomis funkcijomis: garsumo reguliavimas, programų keitimas, mikrofonų nustatymai ir pan. Priklausomai nuo to, kokiais klausos aparatais naudojatės, Jūs galite atsisiųsti Rexton programėlę.

Išmanus ličio baterijos įkroviklis

Klausos aparatai „Stellar“ turi įkraunamas baterijas. Su šiuo išmaniu klausos aparatų įkrovikliu klausos aparatus galima pilnai įkrauti per 4 valandas, o įkrovus veikimo laikas bus iki 24 valandų.

Sprendimai su klausos sistema „CROS“

Rexton CROS klausos sistemos taikomos, kai yra vienpusis klausos sutrikimas. Kai yra tik vienos ausies klausos sutrikimas, galima taikyti Rexton CROS klausos sistemą. CROS klausos sistema siunčia akustinį signalą į kurčią ausį. Tokiu būdu Jūs galite girdite blogąja ausimi. CROS klausos sistemose naudojama energiją taupanti, bevielio sinchronizavimo technologija, todėl baterijos veikimo laikas yra pakankamai ilgas. Platformos „MotionCore“ CROS klausos sistemos yra derinamos su kitais „MotionCore“ klausos aparatais.

Išmanus siųstuvas „Smart Transmitter 2.4“

Universalus įrenginys, kuris sujungia klausos aparatus ir televizorius, bei tiesiogiai transliuoja garsą į „MyCore“ klausos aparatus.

Nuotolinis mikrofonas „Smart Mic“

  • Mažas nuotolinis mikrofonas per jungtį „Bluetooth®“ tiesiogiai perduoda kalbančiojo balsą į platformos „MyCore“ klausos aparatus. Taip pat tai veikia kaip puiki laisvų rankų įranga.
  • Gali būti naudojamas klausos aparatų klausos reguliavimui.
  • Gali būti naudojamas kaip mikrofonas, kad transliuotų pašnekovų balsus tiesiai į Jūsų klausos aparatus.

Nuotolinis pultelis „Smart Key“

  • Mažas, diskretiškas, patogus nuotolinis pultelis su paprastu valdymu.
  • Tinkamas beveik visiems Rexton klausos aparatams.